1000

Linkuri utile

Germania
Tip pariu
Tot Meci Meci - sansa dubla Oferta plus: Meci Se califica Metoda calificarii Pauza sau final Victorie fara egal Total goluri / Total goluri asiatice Total goluri echipa Ambele marcheaza Ambele echipe marcheaza si total goluri Rezultat final/total goluri Handicap / Handicap asiatic Prima repriza A doua repriza: handicap Prima repriza - sansa dubla 1.repriza total goluri/1.repriza total goluri asiatice Prima repriza: ambele marcheaza Prima repriza: handicap Scor corect Multiscor (final) Pauza/final Pauza/Final si total goluri Primul gol / rezultat final Fiecare echipa marcheaza cel putin 2 goluri Se marcheaza in ambele reprize Ambele echipe marcheaza in ambele reprize Ambele marcheaza in aceeasi repriza Va fi condusa dar.. nu primesc gol Nu primesc gol castiga cel putin o repriza Castiga cel putin o repriza castiga ambele reprize Castiga ambele reprize marcheaza in ambele reprize Marcheaza in ambele reprize Rezultat final/ambele echipe marcheaza Diferenta de victorie Meci: marcheaza/nu marcheaza Minutul primului gol Rezultat Final / Total goluri prima repriza Rezultat final / total goluri gazdele Rezultat final/total goluri oaspetii Minutul primului gol gazdele Minutul primului gol oaspetii Prima repriza / a doua repriza Total goluri prima repriza / total goluri a doua repriza Numar exact goluri A doua repriza 2.repriza total goluri/2.repriza total goluri asiatice A doua repriza: ambele marcheaza Scor corect oricand Nu va fi scor corect oricand Se va marca in minutul Nu se va marca in minutul Gol in interval 85:00 - final Minutul 1-15 Minutul 1-30 Minutul 1-60 Minutul 1-75 Penalti Cartonas rosu Total cornere Total cornere gazdele Total cornere oaspetii Total cornere prima repriza total cornere prima repriza gazdele Total cornere prima repriza oaspetii Total cornere a doua repriza Total cornere a doua repriza gazdele total cornere a doua repriza oaspetii Mai multe cornere Repriza cu mai multe cornere Schimbare in prima repriza va fi autogol Autogol gazdele Autogol oaspetii Marcheaza gol (inc.prelungiri) Jucatori - suturi Jucatori - suturi pe poarta Meci + marcatori Meci + suturi pe poarta Jucatori - asisturi Primeste cartonas Va fi eliminat Faulturi jucator Alt combo Vor fi lovituri de departajare Se marcheaza tripla in meci Prima repriza/A doua repriza Ambele marcheaza Primul gol Prima repriza: primul gol A doua repriza: primul gol In ce repriza se inscrie mai mult Total goluri Multigol Scor corect prima repriza A doua repriza: scor corect Ambele echipe marcheaza sau peste goluri in meci Rezultat final/total goluri in meci 2-3 Rezultat final/total goluri in meci 2-4 Rezultat final/total goluri in meci 2-5 Rezultat final/total goluri in meci 2-6 Rezultat final/total goluri in meci 3-5 Rezultat final/total goluri in meci 3-6 Pauza/Final/total goluri in meci 2-3 Pauza/Final/total goluri in meci 2-4 Pauza/Final/total goluri in meci 2-5 Pauza/Final/total goluri in meci 2-6 Pauza/Final/total goluri in meci 3-5 Pauza/Final/total goluri in meci 3-6 Rezerva da gol (inc.prelungiri) Prima repriza: rezultat si ambele marcheaza A doua repriza: rezultat si ambele marcheaza Sansa dubla si total goluri Sansa dubla si ambele marcheaza Sansa dubla(in meci) si ambele echipe marcheza in prima repriza Sansa dubla(in meci) si ambele echipe marcheza in a doua repriza A doua repriza: sansa dubla si ambele marcheaza Ambele reprize peste 1,5 goluri Ambele reprize sub 1,5 goluri Pauza/Final si total goluri Prima repriza