1000

Linkuri utile

Fotbal-statistici
Sub/peste Mai putin de 2.5 Mai mult de 2.5 data
Total goluri 6297 inclusiv prelungiri / nu se iau in considerare loviturile de departajare
1.24 3.60 02.07. 19:00
Numar total jucatori care marcheaza 2 sau mai multe goluri 6362 inclusiv prelungiri / nu se iau in considerare loviturile de departajare / autogolurile nu se iau in
1.47 2.45 02.07. 19:00
Total hattrick-uri 6371 inclusiv prelungiri / nu se iau in considerare loviturile de departajare / autogolurile nu se iau in
1.01 10.00 02.07. 19:00
Total autogoluri 6372 inclusiv prelungiri
1.27 3.33 02.07. 19:00
Total goluri cu capul 6377 inclusiv prelungiri / autogolurile nu se iau in considerare
1.85 1.85 02.07. 19:00
1.16 4.50 02.07. 19:00
Numar total cartonase galbene 6383 Cartonasele galbene acordate antrenorilor si stafului nu se iau in considerare / inclusiv prelungiri
Sub/peste Mai putin de 11.5 Mai mult de 11.5 data
Numar total cartonase rosii 6564 Cartonasele rosii acordate antrenorilor si stafului nu se iau in considerare / inclusiv prelungiri
Numar total penalti-uri 6600 inclusiv prelungiri / nu se iau in considerare loviturile de departajare
1.12 5.25 02.07. 19:00
Totalul clean sheets (o echipa nu primește gol) 6664 inclusiv prelungiri / nu se iau in considerare loviturile de departajare
1.37 2.80 02.07. 19:00
Numar total de meciuri terminate 0:0 6669 timp regulamentar
1.11 5.45 02.07. 19:00
Prima repriza: Total rezultate de egalitate 6679
2.33 1.52 02.07. 19:00
Prima repriza: Total rezultate de egalitate 6680
Totalul meciurilor cu 3 sau mai multe goluri marcate 6684 inclusiv prelungiri / nu se iau in considerare loviturile de departajare
3.85 1.20 02.07. 19:00
1.25 3.50 02.07. 19:00
Total meciuri decise la diferență de un gol 6686 timp regulamentar
Total meciuri decise la diferență de un gol 6694 timp regulamentar
1.13 5.00 02.07. 19:00
Total meciuri cu rezultat 1/2(pauza/final) sau 2/1(pauza/final) 6713 timp regulamentar
1.02 9.00 02.07. 19:00
Total meciuri in care o echipa revine din urma (castiga dupa ce e condusa) 6732 timp regulamentar
1.15 4.50 02.07. 19:00
Total goluri marcate in prelungirile reprizei a doua (90+) 6734
Numarul golurilor inscrise de jucatorii de rezerva 6743 inclusiv prelungiri / nu se iau in considerare loviturile de departajare / autogolurile nu se iau in
1.90 1.80 02.07. 19:00
Sub/peste Mai putin de 17.5 Mai mult de 17.5 data
Totalul suturilor pe poarta 6750 inclusiv prelungiri / nu se iau in considerare loviturile de departajare
Da - Nu Da Nu data
Cel mai intalnit scor corect in turneu - 0:0 3229 scorul de la finalul timpului regulamentar
55.00 -1.00 02.07. 19:00
Cel mai intalnit scor corect in turneu - 1:0 / 0:1 3270 scorul de la finalul timpului regulamentar
4.00 1.18 02.07. 19:00
22.00 -1.00 02.07. 19:00
33.00 -1.00 02.07. 19:00
1.15 4.35 02.07. 19:00
3 333.00 -1.00 02.07. 19:00
Cele mai multe goluri in intervalul de timp - 00:01-14:59 7696 timp regulamentar
5.00 1.11 02.07. 19:00
Cele mai multe goluri in intervalul de timp - 30:00-sfarsitul primei reprize 7724 timp regulamentar
66.00 -1.00 02.07. 19:00
Cele mai multe goluri in intervalul de timp - startul reprizei secunde-59:59 min. 8222 timp regulamentar
15.00 -1.00 02.07. 19:00
Cele mai multe goluri in intervalul de timp - 75:00-sfarsitul reprizei secunde 8226 timp regulamentar
Total goluri în a doua repriză 4754
Numărul maxim de goluri într-un meci 4766 inclusiv prelungiri / nu se iau in considerare loviturile de departajare
1.17 4.30 02.07. 19:00
Total goluri în repriza cu cel mai mare număr de goluri 4780
1.12 5.15 02.07. 19:00
Total meciuri decise la diferență de 3 sau mai multe goluri 4870 inclusiv prelungiri / nu se iau in considerare loviturile de departajare
Total hattrick-uri 4921 inclusiv prelungiri / nu se iau in considerare loviturile de departajare
1.09 6.00 02.07. 19:00
Total autogoluri 4971 inclusiv prelungiri
2.26 1.55 02.07. 19:00
Total autogoluri 4972 inclusiv prelungiri
1.50 2.38 02.07. 19:00
Numarul golurilor inscrise de jucatorii de rezerva 5012 inclusiv prelungiri / nu se iau in considerare loviturile de departajare
Sub/peste Mai putin de 117.5 Mai mult de 117.5 data
Golul inscris cel mai tarziu in timpul reprizelor de prelungiri (min) 5158 117:30 pariul se refera la minutul inscrierii golului
Sub/peste Mai putin de 13.5 Mai mult de 13.5 data
Total goluri ale echipei care marcheaza cel mai mult 5160 inclusiv prelungiri / nu se iau in considerare loviturile de departajare
Total goluri marcate de castigatoarea EURO 5176 inclusiv prelungiri / nu se iau in considerare loviturile de departajare
1.22 3.75 02.07. 19:00
Numar total penalti-uri ratate 5471 inclusiv prelungiri / nu se iau in considerare loviturile de departajare
Numărul maxim de penalti-uri într-un meci 5525 inclusiv prelungiri / nu se iau in considerare loviturile de departajare