Arte martiale UFC
In BetBuilder 0.5 inseamna exact jumatatea rundei mentionate (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Tip pariu
Mai mult
Mai puţin
Castigator Pariaza pe castigatorul meciului. Pariul o sa fie anulat in caz de egal. | 1 | 2 | mai multe | data |
---|---|---|---|---|
Ortega B. - Lopes D.
|
2.32 | 1.55 | +1 | 14.09. 23:00 |
Rosas Jr. R. - Aoriqileng
|
1.10 | 6.02 | +1 | 14.09. 23:00 |
Aldana I. - Dumont N.
|
1.86 | 1.86 | +1 | 14.09. 23:00 |
Torres M. - Bahamondes I.
|
1.90 | 1.82 | +1 | 14.09. 23:00 |
Rodriguez R. - Osbourne O.
|
1.52 | 2.40 | +1 | 14.09. 23:00 |
Jauregui Y. - Souza K.
|
1.20 | 4.13 | +1 | 14.09. 23:00 |
Zellhuber D. - Ribovics E.
|
1.44 | 2.63 | +1 | 14.09. 23:00 |
O Malley S. - Dvalishvili M.
|
1.88 | 1.84 | +1 | 15.09. 05:00 |
Grasso A. - Shevchenko V.
|
1.86 | 1.86 | +1 | 15.09. 05:00 |
Pereira A. - Rountree K.
|
1.18 | 4.39 | +1 | 05.10. 23:00 |
Pennington R. - Pena J.
|
1.55 | 2.32 | +1 | 05.10. 23:00 |
Aldo J. - Bautista M.
|
2.22 | 1.60 | +1 | 05.10. 23:00 |
Evloev M. - Sterling A.
|
1.52 | 2.40 | +1 | 05.10. 23:00 |
Vieira K. - Harrison K.
|
5.05 | 1.14 | +1 | 05.10. 23:00 |
Topuria I. - Holloway M.
|
1.47 | 2.53 | +1 | 26.10. 16:00 |
Gane C. - Volkov A.
|
1.37 | 2.90 | +1 | 26.10. 16:00 |
Whittaker R. - Chimaev K.
|
2.45 | 1.50 | +1 | 26.10. 16:00 |
Ankalaev M. - Rakic A.
|
1.25 | 3.63 | +1 | 26.10. 16:00 |
Arte martiale UFC Fight Night
In BetBuilder 0.5 inseamna exact jumatatea rundei mentionate (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Tip pariu
Tot
Castigator
Meci: va fi egal
Meciul se termina in runda 1
Meciul se termina in runda 2
Meciul se termina in runda 3
Meciul se termina in runda 4
Meciul se termina in runda 5
Numar runde incepute sub/peste
meciul se termina prin decizie sau decizie tehnica
Meciul se termina prin K.O./T.K.O sau descalificare
Meciul se termina prin predare
Primul luptator castiga prin K.O./T.K.O./descalificare sau capitulare
Al doilea luptator castiga prin K.O./T.K.O./descalificare sau capitulare
Meciul se termina in 60 de sec. de la startul rundei 1
Primul luptator castiga meciul la puncte sau prin decizia tehnica
Al doilea luptator castiga meciul la puncte sau prin decizia tehnica
Primul luptator castiga prin K.O./T.K.O sau descalificare
Al doilea luptator castiga prin K.O./T.K.O sau descalificare
Primul luptator castiga meciul prin predare
Al doilea luptator castiga meciul prin predare
Primul luptator castiga meciul in runda 1
Primul luptator castiga meciul in runda 2
Primul luptator castiga meciul in runda 3
Primul luptator castiga meciul in runda 4
Primul luptator castiga meciul in runda 5
Al doilea luptator castiga meciul in runda 1
Al doilea luptator castiga meciul in runda 2
Al doilea luptator castiga meciul in runda 3
Al doilea luptator castiga meciul in runda 4
Al doilea luptator castiga meciul in runda 5
Primul luptator castiga meciul in prima sau a doua runda
Al doilea luptator castiga meciul in prima sau a doua runda
Mai mult
Mai puţin
Castigator Pariaza pe castigatorul meciului. Pariul o sa fie anulat in caz de egal. | 1 | 2 | mai multe | data |
---|---|---|---|---|
Ramaska Z. - Fletcher N.
|
2.05 | 1.70 | +26 | 07.09. 23:00 |
Petroski A. - Budka D.
|
1.33 | 3.09 | +26 | 07.09. 23:20 |
Amorim J. - Demopoulos V.
|
1.30 | 3.27 | +26 | 07.09. 23:40 |
Zha Yi - Santos G.
|
3.15 | 1.32 | +25 | 08.09. 00:00 |
dos Santos F. - Lima A.
|
2.32 | 1.55 | +26 | 08.09. 00:20 |
Dulgarian I. - Marotte B.
|
1.02 | 10.54 | +26 | 08.09. 00:40 |
Zhu R. - Padilla C.
|
1.36 | 2.94 | +26 | 08.09. 02:00 |
Peek T. - Ashmouz Y.
|
1.75 | 1.98 | +26 | 08.09. 02:20 |
Schnell M. - Durden C.
|
3.27 | 1.30 | +25 | 08.09. 02:40 |
Garcia S. - Nelson K.
|
1.48 | 2.50 | +26 | 08.09. 03:00 |
Andrade J. - Silva N.
|
3.40 | 1.28 | +26 | 08.09. 03:20 |
Burns G. - Brady S.
|
2.45 | 1.50 | +32 | 08.09. 03:40 |
Klein L. - Roberts R.
|
1.20 | 4.13 | +1 | 28.09. 23:00 |
Gomis W. - Brito J.
|
3.15 | 1.32 | +1 | 28.09. 23:00 |
Jousset K. - Battle B.
|
2.22 | 1.60 | +1 | 28.09. 23:00 |
Moicano R. - Saint-Denis B.
|
2.90 | 1.37 | +1 | 28.09. 23:00 |
Imavov N. - Allen B.
|
1.45 | 2.59 | +1 | 28.09. 23:00 |
Charriere M. - Cunningham AJ
|
1.07 | 7.11 | +1 | 28.09. 23:00 |
Arte martiale Bellator
Tip pariu
Mai mult
Mai puţin
Castigator Pariaza pe castigatorul meciului. Pariul o sa fie anulat in caz de egal. | 1 | 2 | mai multe | data |
---|---|---|---|---|
Larkin L. - Chokheli L.
|
1.70 | 2.01 | +1 | 08.09. 00:59 |
Lima D. - Jeffery A.
|
2.08 | 1.65 | +1 | 08.09. 00:59 |
Medeiros Y. - Ayvazyan J.
|
3.74 | 1.22 | +1 | 08.09. 00:59 |
Inaba S. - Stiller M.
|
1.57 | 2.22 | +1 | 08.09. 00:59 |
Newman J. - Aliev I.
|
3.48 | 1.25 | +1 | 08.09. 00:59 |
Kikuiri M. - Terrado H.
|
1.22 | 3.74 | +1 | 08.09. 00:59 |
Meredith B. - MaCalolooy J.
|
1.12 | 5.15 | +1 | 08.09. 00:59 |
Hokit J. - Rose S.
|
1.12 | 5.15 | +1 | 08.09. 00:59 |
Cortez A. - Thiner A.
|
1.84 | 1.84 | +1 | 08.09. 00:59 |
Nurmagomedov U. - Shabliy A.
|
1.17 | 4.31 | +1 | 08.09. 00:59 |
Eblen J. - Edwards F.
|
1.45 | 2.50 | +1 | 14.09. 23:00 |
Mix P. - Higo L.
|
1.22 | 3.74 | +1 | 16.11. 23:00 |
Chamsoudinov B. - Enkamp O.
|
1.22 | 3.74 | +1 | 16.11. 23:00 |
Arte martiale KSW
Tip pariu
Tot
Castigator
Meci: va fi egal
Meciul se termina in runda 1
Meciul se termina in runda 2
Meciul se termina in runda 3
Numar runde incepute sub/peste
meciul se termina prin decizie sau decizie tehnica
Meciul se termina prin K.O./T.K.O sau descalificare
Meciul se termina prin predare
Primul luptator castiga prin K.O./T.K.O./descalificare sau capitulare
Al doilea luptator castiga prin K.O./T.K.O./descalificare sau capitulare
Meciul se termina in 60 de sec. de la startul rundei 1
Primul luptator castiga meciul la puncte sau prin decizia tehnica
Al doilea luptator castiga meciul la puncte sau prin decizia tehnica
Primul luptator castiga prin K.O./T.K.O sau descalificare
Al doilea luptator castiga prin K.O./T.K.O sau descalificare
Primul luptator castiga meciul prin predare
Al doilea luptator castiga meciul prin predare
Primul luptator castiga meciul in runda 1
Primul luptator castiga meciul in runda 2
Primul luptator castiga meciul in runda 3
Al doilea luptator castiga meciul in runda 1
Al doilea luptator castiga meciul in runda 2
Al doilea luptator castiga meciul in runda 3
Primul luptator castiga meciul in prima sau a doua runda
Al doilea luptator castiga meciul in prima sau a doua runda
Mai mult
Mai puţin
Castigator Pariaza pe castigatorul meciului. Pariul o sa fie anulat in caz de egal. | 1 | 2 | mai multe | data |
---|---|---|---|---|
Fornalski K. - Budzilek A.
|
1.40 | 2.77 | +25 | 14.09. 20:30 |
Borkowski B. - Krt S.
|
1.70 | 2.05 | +25 | 14.09. 21:00 |
Joniak M. - Djabrailov I.
|
1.45 | 2.59 | +25 | 14.09. 21:30 |
Jojua Z. - Martins W.
|
1.30 | 3.27 | +25 | 14.09. 22:00 |
Glowacki K. - Kasperski D.
|
3.09 | 1.33 | +25 | 14.09. 22:30 |
Szczepaniak A. - Kaszubowski K.
|
1.35 | 3.00 | +25 | 14.09. 23:00 |
Gnidko B. - Humburger D.
|
1.50 | 2.45 | +25 | 14.09. 23:30 |
Piwowarczyk D. - Wojcik M.
|
1.92 | 1.80 | +25 | 15.09. 00:00 |
Zalewski W. - Skibinski D.
|
1.44 | 2.63 | +25 | 15.09. 00:30 |
Paczuski R. - Zerhouni L.
|
1.42 | 2.70 | +25 | 15.09. 00:59 |
Vojcak S. - Martinek M.
|
1.55 | 2.32 | +1 | 19.10. 20:00 |
Juracek M. - Koziorzebski K.
|
1.70 | 2.05 | +1 | 19.10. 20:00 |
Kijanczuk R. - Garba V.
|
1.50 | 2.45 | +1 | 19.10. 20:00 |
Červinský V. - Gniady M.
|
1.60 | 2.22 | +1 | 19.10. 20:00 |
Sobiech M. - Kareta D.
|
1.67 | 2.10 | +1 | 19.10. 20:00 |
Domin M. - Štummer J.
|
1.40 | 2.77 | +1 | 19.10. 20:00 |
Parnasse S. - Varela W.
|
1.16 | 4.69 | +1 | 21.12. 00:59 |
Arte martiale Oktagon MMA
Tip pariu
Tot
Castigator
Meci: va fi egal
Meciul se termina in runda 1
Meciul se termina in runda 2
Meciul se termina in runda 3
Meciul se termina in runda 4
Meciul se termina in runda 5
Numar runde incepute sub/peste
meciul se termina prin decizie sau decizie tehnica
Meciul se termina prin K.O./T.K.O sau descalificare
Meciul se termina prin predare
Primul luptator castiga prin K.O./T.K.O./descalificare sau capitulare
Al doilea luptator castiga prin K.O./T.K.O./descalificare sau capitulare
Meciul se termina in 60 de sec. de la startul rundei 1
Primul luptator castiga meciul la puncte sau prin decizia tehnica
Al doilea luptator castiga meciul la puncte sau prin decizia tehnica
Primul luptator castiga prin K.O./T.K.O sau descalificare
Al doilea luptator castiga prin K.O./T.K.O sau descalificare
Primul luptator castiga meciul prin predare
Al doilea luptator castiga meciul prin predare
Primul luptator castiga meciul in runda 1
Primul luptator castiga meciul in runda 2
Primul luptator castiga meciul in runda 3
Primul luptator castiga meciul in runda 4
Primul luptator castiga meciul in runda 5
Al doilea luptator castiga meciul in runda 1
Al doilea luptator castiga meciul in runda 2
Al doilea luptator castiga meciul in runda 3
Al doilea luptator castiga meciul in runda 4
Al doilea luptator castiga meciul in runda 5
Primul luptator castiga meciul in prima sau a doua runda
Al doilea luptator castiga meciul in prima sau a doua runda
Mai mult
Mai puţin
Castigator Pariaza pe castigatorul meciului. Pariul o sa fie anulat in caz de egal. | 1 | 2 | mai multe | data |
---|---|---|---|---|
Nazhand W. - Handanagič M.
|
1.37 | 2.90 | +25 | 07.09. 22:30 |
Grabinski M. - Bahník J.
|
1.45 | 2.59 | +25 | 07.09. 23:00 |
Cordero J. - Ďatelinka M.
|
2.01 | 1.70 | +24 | 07.09. 23:30 |
Stolze N. - Kohout M.
|
1.44 | 2.63 | +25 | 08.09. 00:00 |
Buchinger I. - Eskijew L.A.
|
2.10 | 1.67 | +31 | 08.09. 00:20 |
Muradov M. - Askham S.
|
1.27 | 3.47 | +1 | 21.09. 19:00 |
Stanovský J. - Shadrin G.
|
1.47 | 2.53 | +1 | 21.09. 19:00 |
Luzar Smajic S. - Bolander C.
|
2.40 | 1.52 | +1 | 21.09. 19:00 |
Keita L. - Legierski M.
|
1.40 | 2.77 | 21.09. 19:00 | |
Hron T. - Sikking F.
|
1.32 | 3.15 | 21.09. 19:00 | |
Paradeiser R. - Duque A.
|
1.30 | 3.27 | 21.09. 19:00 | |
Kalašník A. - Palailogos I.
|
1.55 | 2.32 | +1 | 21.09. 19:00 |
Lengal V. - Fry C.
|
1.55 | 2.32 | +1 | 21.09. 19:00 |
Tichota J. - Staines G.
|
1.60 | 2.22 | +1 | 21.09. 19:00 |
Korkmaz A. - Sardari A.
|
2.32 | 1.55 | 21.09. 19:00 | |
Roušal R. - Bahaji N.
|
1.40 | 2.77 | +1 | 21.09. 19:00 |
Sanikidze M. - Cartwright J.
|
1.60 | 2.22 | +1 | 21.09. 19:00 |
Langer P. - Fleury W.
|
3.09 | 1.33 | +1 | 12.10. 19:00 |
Coga M. - Racic A.
|
1.25 | 3.63 | +1 | 12.10. 19:00 |
Machaev M. - Hendin J.
|
1.70 | 2.05 | +1 | 12.10. 19:00 |
Todev L. - Palasz A.
|
2.13 | 1.65 | +1 | 12.10. 19:00 |
Ilbay Ralf D. - Deiga-Scheck M.
|
1.42 | 2.70 | +1 | 12.10. 19:00 |
Kincl P. - Engizek K.
|
1.44 | 2.63 | +1 | 12.10. 19:00 |
Eckerlin Ch. - Jungwirth Ch.
|
1.60 | 2.22 | +1 | 12.10. 19:00 |
Nafuka H. - Topallaj A.
|
2.05 | 1.70 | +1 | 12.10. 19:00 |
Vémola K. - Krištofič S.
|
1.30 | 3.27 | +1 | 09.11. 19:00 |
Wawrzyniak P. - Mazuch M.
|
1.50 | 2.45 | +1 | 09.11. 19:00 |
Arte martiale Oktagon MMA - gamechanger
Gamechanger 2024 - 70kgArte martiale PFL
Tip pariu
Mai mult
Mai puţin
Arte martiale PML
Professional Muaythai League - Luptele in aceasta competitie se pot desfasura cu reguli diferite - MMA, Box, K-1, Muay Thai si altele
Tip pariu
Mai mult
Mai puţin